PEA logo

Ettevõttest

GECC projekteerimis- ja konsultatsioonibüroo koondab mitut ettevõtet, kus omatakse pikaajalisi kogemusi kõikides ehitusega seotud valdkondades. Pakume terviklahendusi ehitusliku projekteerimise vallas hõlmates eriarvutusi, juhtimist, konsultatsioone – kõike mida on vaja saavutamaks parim lõpptulemus.

Spetsialiseerunud oleme eriosade projekteerimisele ja insener-tehniliste küsimuste alasele nõustamisele ning ehitustehniliste ekspertiiside ja auditite tegemisele.

Firma eesmärgiks on nõustada oma kliente projekteerimise/kavandamise protsessis ning pakkuda teenust nn “võtmed kätte”.

Esitame ehitusprojekti terviklahendusi, et meie kliendid ei peaks projekti koostamisel pöörduma mitmete teenusepakkujate poole. Liiati teame, milliseid probleemolukordi võib projektis esile tõusta.

Juhime vajadusel kogu projekteerimist, kui olete taotlemas näiteks ehitusluba vajalikus mahus. Peaprojekteerimine tähendab siin, et meie koostatud projekt sisaldab kõiki ehitisega seotud osi – energiamärgist, arhitektuurset ja ehituskonstruktsioonilist kavandit kui ka välis- ja sisevõrkude skeeme (elekter, nõrkvool, küte, ventilatsioon, veevarustus ja kanalisatsioon) – jooniste ja arvutustega.  Samuti saavad kliendid meilt välisvõrkude vee-, sadevee, kanalisatsiooni, soojusvarustuse projektid.

Firma vastutav spetsialist  ja juhatuse liige on  Gery Einberg PhD

Üldinfo / projekt: info@ekspertiisid.eeTutvu meie teenustega

Projekteerimine Konsultatsioon Ekspertiisid Projektijuhtimine Järelevalve Energiamärgised
Võta ühendust